Масштабна IT – конференція Software Engineering – 2017 в Києві

27 – 29 жовтня на «Арт-завод Платформа» (вул. Біломорська, 1 поруч з ТЦ «Даринок») відбудеться п’ята конференція з IT – підприємництву та розробки програмного забезпечення – SE2017.

Grant support student mobility within the EU project "Horizon 2020"

Scientific Seminar on "Grant support student mobility within the EU project "Horizon 2020" was held

VIІ науково-практичний семінар з міжнародною участю ім. проф. І.В. Недіна

VІI науково-практичний семінар з міжнародною участю ім. проф. І.В. Недіна «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ І НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» 21-22 жовтня 2015 року. (сайт семінару nedin-seminar.kpi.ua)

The club of media management is now generated

The department APEPS organizes student club of media management.

Поспішайте отримати безкоштовну перепустку до басейну через Профком

ВИДАЧА ПОСВІДЧЕНЬ на безкоштовне відвідування басейну для студентів і аспірантів НТУУ "КПІ" буде проходити 2 та 3 лютого, в Профкомі студентів (8 кабінет) з 17.00 до 18.30.

Відновлено доступ до російських дисертацій

З 2 лютого 2015 р. відновлено доступ до Електронної бібліотеки дисертацій Російської державної бібліотеки (ЕБД РДБ).

Анонс XIІІ-ої міжнародної науково-практичної конференції аспірантів, магістрантів, студентів "Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики"

Поспішайте прийняти участь у XIІІ міжнародній науково-практичній конференції аспірантів, магістрантів, студентів "Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики".

Відповідно до міжнародного проекту TEMPUS-IEMAST проводиться анкетування студентів

Шановні спеціалісти та магістри! В рамках виконання міжнародного проекту «TEMPUS- IEMAST» проводиться анонімне анкетування оцінки якості підготовки фахівців. Велике прохання терміново заповнити анкету в паперовому вигляді і одному з представників групи віднести в кім. 500 (доц. Караєвій Н.В. – тел. для контакту 0976272425). Підкреслюємо, що ПІБ та підпис не вказується.