Абітурієнтам

Вступ на 1 курс за сертифікатами ЗНО (бакалаврат)

Вступники на 1-й курс (бакалаври) на денну форму, крім пільгових категорій та молодших спеціалістів, подають заяви тільки в електронній формі. Всі інші категорії вступників подають заяви тільки в паперовій формі. Вступники можуть подати до 7 заяв не більше ніж на 4 спеціальності ВНЗ України, на яких передбачено прийом за державні кошти, та визначити їх пріоритетність протягом 14 днів.

Детальніше

Вступ на 5 курс

Прийом документів на п’ятий курс на навчання за освітнім рівнем «магістр» Програми комплексного фахового випробування та додаткового вступного випробування для вступу на освітньо-професійну програму підготовки магістрів

Детальніше

Вступ на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою 3 роки, замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Детальніше

Спеціальності кафедри автоматизації проектування енергетичних процесів і систем (АПЕПС)

Контакти приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського та відбіркової комісії факультету

Адреса приймальної комісії - вулиця Політехнічна 14-а, відбіркова комісія нашого факультету розташована в 15 корпусі, 3 поверх, аудиторія 97.

Детальніше