Помічники при роботі з мовами програмування

Молодому спеціалісту може бути важко розібратися в коді. Навіть якщо де-факто усе виконано вірно, програма може не компілюватися, не запускатися, або працювати з помилками. Щоб цього уникнути, слід використовувати програми для програмування.

Не менш важливо підтримувати зв’язок із більш досвідченими розробниками, які можуть не тільки допомогти порадою, а ще й поділитися власним досвідом. Тож де знайти програми для створення програм? Спробуємо дослідити та розібратися у цьому питанні.

Якщо усі варіанти скінчилися, спробуй прочитати інструкцію

Серед усіх додатків для вивчення програмування, найкориснішим є MSDN. Це збірка технічної документації, що охоплює усі популярні мови програмування. Кожен розробник продуктів на Windows мусить знати про цю бібліотеку.

Її головна перевага — повна безкоштовність. Розробники початківці з її допомогою зможуть вивчити нові прийоми програмування, дізнатися про типові та не дуже помилки, а найголовніше, досконало засвоїти принципи роботи із Visual Studio.

Ще один ресурс енциклопедичного характеру — Stack Overlow. Працює він на кшталт «Вікіпедії». Якщо є питання стосовно частини коду, якогось параметру, чи інших аспектів програми, достатньо запитати у Stack Overlow.

Якщо питання нестандартне та його немає у базі, можливо попросити дорогу у тутешніх експертів. Для цього не потрібно реєструватися на сайті. Як правило, відповідь приходить через 10-15 хвилин.

Приклади вище демонструють, що програми для програмування — це не ще один штучний інтелект, який має проаналізувати код, а сайти які допомагають початківцям розібратися із проблемою.

І на справді це дуже важливо. Більшість консолей, таких як Visual Studio, здатні находити та виділяти помилки. Але жодна програма не вирішить логічну задачу, що стоїть перед розробником. Тож які ще існують корисні інструменти для програмування?

Міжнародні форуми

Хоча програмування вже стає більш-менш самостійною наукою, досі багато людей займаються ним як хобі. Тому існує багато майданчиків де початківці та профі діляться досягненнями та намагаються разом вирішувати задачі.

Серед найбільш популярних проектів слід виділити:

Але є ще один шлях, який дозволить швидко та ефективно вивчити програмування та навчитися реалізовувати навіть найважчі задачі. Звісно, мова йде про професійне навчання на курсі інженерія програмного забезпечення.

Програма викладається в Київському Політехнічному Інституті. Заклад вже давно відомий за межами України, а його випускники з легкістю знаходять роботу в найбільших та престижних міжнародних компаніях.

Тож якщо прагнете стати спеціалістом в IT сфері, пройдіть навчання за фахом. Це допоможе отримати необхідні поглиблені знання, та не задаватися питанням, де б знайти програми для програмування.

Герасимик Іван, студент кафедри АПЕПС, ТЕФ