Chrome Cleanup - дрібниця, а приємно

Сьогодні дуже складно сидіти в Інтернеті і залишатися в безпеці. Антивірусне програмне забезпечення допомагає зберегти комп'ютер від вірусів, але що ж робити, коли кінцева мета вірусу - це не комп'ютер користувача?

Атака може відбуватися на одну дуже важливу програму - браузер.

Вірус не видаляє браузер, але він змінює  настройки для користувача так, як йому зручно. Переставити домашню сторінку на сайт з Azino777 і при включенні постійно слухати, як потрібно крутити рулетку; додати сторонній сайт в закладку; довантажити на твій улюблений сайт рекламу; зробити перенаправлення на сторонні сайти, більш того змінити мову інтерфейсу на китайську, щоб ти нічого не зміг виправити. Вірусу не важко зробити все це.

У Chrome уже є інструменти, які допомагають людям уникнути небажаного програмного забезпечення, такі як безпечний перегляд сторінок. Але іноді шкідливе програмне забезпечення прослизає. Тому в новому оновленні Chrome додали три зміни.

Виявлення захоплених налаштувань

Різні розширення в Chrome бувають дуже корисними, але також вони можуть змінювати ваші налаштування навіть якщо ви цього не усвідомлюєте. З новою версією, коли Chrome виявляє, що ваші настройки змінені без вашої згоди, він запропонує відновити змінені настройки.

Приклад виявлення захоплених налаштувань

Просте очищення Chrome

Додалася функція очищення Chrome, яка попереджає людей, коли виявляє небажане програмне забезпечення, і пропонує швидкий спосіб видалити це ПЗ і повернути Chrome в налаштування за замовчуванням.

Приклад очищення шкідливого ПО

Непроста начинка Chrome Cleanup

Розробники Google Chrome, працюючи з компанією IT- безпеки ESET, об'єднали механізми виявлення шкідливого ПЗ з технологією пісочниці Chrome. Тепер просте очищення Cleanup виявляє і видаляє більше небажаного програмного забезпечення ніж будь-коли раніше.

Звертаємо вашу увагу на те, що цей новий движок не є універсальним антивірусом. Так як він видаляє тільки те програмне забезпечення, яке не відповідає політиці небажаних програм Google Chrome.

За матеріалом Google