Новини

19-20 травня відбулися засідання III міжнародної науково-практичної конференції «Сталий розвиток – ХХІ століття: управління, технології, моделі (наукові читання імені Ігоря Недіна)»

19-20 травня відбулися засідання III міжнародної науково-практичної конференції «Сталий розвиток – ХХІ століття: управління, технології, моделі (наукові читання імені Ігоря Недіна)» в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут».

Широким було коло доповідачів – майже з усіх куточків України, а також близького і далекого зарубіжжя з Латвії, Казахстану, Росії та Польщі.

Наукові читання імені Ігоря Недіна- це слова поваги та вдячності нашому другу та вчителю, який протягом 20 років був натхненником і організатором наукових конференцій з розвитку енергетики та сталого розвитку складних територіальних систем. Ми, учасники конференції переважно його учні, колеги, друзі, однодумці - сподіваємося, що наша наукова наснага і щире сумління у царині міждисциплінарних досліджень сталого розвитку, економічної та екологічної безпеки, що нове монографічне видання, вже третє (і це тільки в межах тематики сталого розвитку, а ще були видання з економічної безпеки держави та енергетики) від сумного дня у жовтні далекого 2008 року, коли він відбув у Вічність, є найкращим вшануванням пам`яті Вченого.

float:none

Матеріали конференції надруковані у колективній монографії: Сталий розвиток – ХХІ століття: управліннятехнології, моделі Дискусії 2016