Новини

Масштабна IT – конференція Software Engineering – 2017 в Києві

27 – 29 жовтня на «Арт-завод Платформа»  (вул. Біломорська, 1 поруч з ТЦ «Даринок») відбудеться п’ята конференція з IT– підприємництву та  розробки програмного забезпечення  – SE2017.

SE2017 наближається до того, щоб стати наймасштабнішою освітньою і практичною подією в Україні. Вона буде поділятися за такими напрямками як: дизайн і розробка продуктів, управління IT– проектами, маркетинг і розвиток стартапів на українському ринку.

Засновник та головний організатор SE2017 і CEO Innovations Development Lab, Марія Прохорова коментує наступним:  «Ми хочемо допомогти молодим компаніям мати доступ до необхідних знань та нетворкінгу, котрий допоможе створити класний продукт та в цілому розвинути українську спільноту стартапів.»

Збалансована подача інформації у вигляді 18-ти тематичних потоків, дискусій, виступів більш ніж 200 міжнародних і українських експертів.

Кожен день буде складатися з 6 сцен для лекцій за такими напрямками: AI, MobileDev, Design, VR& Game, Cryptography, Start-Up, кожен з яких буде також поділений на 3 течії.

Задача цього заходу  – створити неформальну площадку для співпраці і комунікації для всіх представників IT– галузі, познайомити між собою і дати їм корисних навичок.

На конференції будуть спікери з топових компаній світу: BenGinger– Interaction Designer in Google and Apple, Вадим Кузьменко – Application Engineer / Data Scientist in Oracle, Raul Guillermo Amigo– засновник UMUNTU  та інші.

За матеріалами  сайту