Новини

Конгрес Португальської асоціації операційних досліджень + публікація Scopus

IO2019 - 20-й Конгрес Португальської асоціації операційних досліджень відбудеться в Політехнічному інституті м. Томар (Португалія) з 22 по 24 липня 2019 року. Конгрес APDIO стане основною подією для професіоналів, дослідників, викладачів та студентів, зацікавлених в операційній діяльності. 

У епоху науки про дані та даних широко обговорюється парадигма меж і накладання різних дисциплін. Операційні дослідження використовують передові аналітичні методи, які підтримують кращі рішення. Здатність комп'ютера вчитися, не будучи запрограмованими, називається автоматичним навчанням. Що відбудеться, коли ми поєднаємо дані та автоматичне навчання? У концепції IO2019 ми маємо намір просунутися в обговоренні цих двох дисциплін, отримати синергію від їхньої інтеграції, щоб поліпшити процес прийняття рішень в організаціях і в суспільстві.

Ми відзначатимемо успіх нашого 20-го зібрання в місті Томар, яке поєднує монументальність і історію багатьох століть з сучасністю таких компаній, як IBM, яка також приєднається до цього конгресу.

Ми звертаємося до всієї громади з пропозицією прийняти участь у поданні документів. Повні доповіді, які успішно пройдуть рецензування, будуть опубліковані у збірнику Springer Proceedings in Mathematics and Statistics series. Ця серія була проіндексована SCOPUS, тому очікується, що видання IO2019 також буде проіндексоване.

Вартість: аспіранти - 120 євро, викладачі - 325 євро

Термін подачі статей: 28 березня 2019 

Подача статей за посиланням: http://apdio.pt/en/web/io2019/submissoes-de-artigos