Що буде знати випускник АПЕПС? Де зможе працювати?

Спеціальності «Інформаційні системи та технології» та «Програмна інженерія» досить актуальні в наш час. У світі активного розвитку штучного інтелекту їх можна називати спеціальностями майбутнього, бо у складі таких професій завжди відмічають наступні:

Вміння з усіх перерахованих спеціальностей абітурієнти можуть отримати на курсі інформаційних технологій. Необхідні знання дає факультет «Інформаційних технологій» та зокрема спеціальність «Програмна інженерія».

Дисциплін багато. Завдяки налагодженій програмі навчання студенти отримують знання в сферах програмування та розробки архітектури, вчаться складати алгоритми штучного інтелекту та використовувати їх у різних сферах сучасного життя.

Перспективна професія цікавить багатьох молодих людей, але тільки одного бажання працювати замало. Потрібно отримати окремі знання, які пропонують педагоги факультету. Без навичок та усвідомлення суті роботи навряд чи можна добре виконувати такі обов`язки. Наука, що має назву «інформаційні технології», доволі складна.

Під час навчання студенти не тільки прослуховують теоретичну інформацію, а й вчаться використовувати такі знання на практиці. Протягом чотирьох років навчання вони засвоюють інформацію стосовно обчислювальних систем та комунікацій, вивчають програмування, CALS та інтелектуальні інформаційні системи. Також у програмі є проектування в CAD-системах, робота з BIG DATA. Усі студенти мають змогу проходити підготовку до Чемпіонату WorldSkills в обраній категорії.

У період студентських років молодих людей чекає багато нового та цікавого:

Навчання може бути цікавим. Це легко можуть підтвердити студенти. Професійні викладачі, професори та доценти готові передавати студентам свої знання, а також вивчати разом с ними новітні технології.

Сфери для праці після завершення освіти

Перелік професій, які відкриті студентам після завершення навчання, досить широкий. Молодий спеціаліст може обирати те, що йому найбільш цікаво:

Вибір АПЕПС допомагає отримати впевненість у своєму майбутньому.

Драгуцан Андрій, кафедра АПЕПС, ТЕФ.