Навчання за кордоном

Програми подвійного диплому

Навчання за кордоном - Програми подвійного диплому - Технічний університет м. Дрездена (Німеччина)

У рамках Європейської програми магістратури Distributed Systems Engineering, КПІ ім. Ігоря Сікорського (кафедра АПЕПС (ТЕФ), кафедра ІКМ (ІТС)) таТехнічний університет м. Дрездена пропонують єдину міжнародну програму «Інженерія розподілених систем».

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорськогомають можливість навчатися за програмами магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорськогоу поєднанні з програмою магістратури Технічного університету м. Дрездена для отримання другої вищої освіти.

Вимоги до студентів:

Відбір студентів здійснюється спільною комісією КПІ ім. Ігоря Сікорськогота Технічного університету м. Дрездена

Навчання по програмі проводиться на контрактній основі: за власний рахунок студентів або за рахунок отриманих ними стипендій. В залежності від успішності та активності у навчанні та науковій роботі, студенти мають можливість отримання стипендій як фінансової підтримки для участі у програмі. Кількість стипендій обмежена.

Орієнтовний термін навчання - 2 роки. Перший рік студенти навчаються в КПІ ім. Ігоря Сікорського, другий рік - в Технічному університеті м. Дрездена. Студент має два наукових керівника: від КПІ ім. Ігоря Сікорськогота Технічного університету м. Дрездена. Магістерські роботи захищаються в обох ВНЗ.

У кожному з університетів-партнерів студенти проходять навчання відповідно до місцевого навчального та екзаменаційного регулювання. Під час навчання в Технічному університеті м. Дрездена студент продовжує навчання за Індивідуальним планом КПІ ім. Ігоря Сікорського(3-4 семестр).