Досягнення наших студентів

Студенти кафедри у сучасних ІТ проектах

Студенти кафедри у сучасних ІТ проектах

Проект FORCEemotion

FORCEemotion – пристрій здатний розпізнавати самопочуття та психоемоційний стан людини, яка його носить. За допомогою датчиків браслет може вимірювати пульс, частоту дихання, відгук шкірно-гальванічної реакції людини, і в разі відхилення фізичних показань від норми – подавати сигнал тривоги усім близьким за допомогою смартфону, із яким пристрій з'єднується завдяки BluetoothLE.

Такий «розумний браслет» стане в нагоді для контролю стану здоров’я літніх родичів. Крім того, на браслеті є «тривожна кнопка»: якщо людині раптом стане погано або вона впаде й не зможе підвестися самостійно, то зможе швидко покликати на допомогу тих, хто слідкує за нею через цілу інфраструктуру наших сервісів.
Трекер «FORCEemotion» вимірює:
• Пульс та сатурацію (фотоплетизмографія)
• Рівень стресу (зчитування та аналіз електродермальної реації) 
• Падіння (акселерометр)
Оскільки майже вся команда складається з випускників або студентів Київського Політехнічого Інституту (ФТІ, ФЕЛ, ТЕФ, ФІОТ), займатись науковою та достідницькою діяльністю для нас не новина. Саме цьому ми створили не черговий фітнес-трекер або тривожну кнопку для літніх людей, а новий, повністю унікальний пристрій.

Перший прототип браслета отримав схвальн івідгуки, зокрема від експерта польського інкубатора Hubraum (підрозділ DeutscheTelekom) Луки Зучіча. У 2014 році команда посіла третє місце на конференції ID CEE. FORCEemotion також співпрацювала з двома стартап-акселераторами Startup Scaleup та Venture Out.
Нині FORCEemotion збирається почати клінічні випробування перших зразків продукції.

Посилання на веб-сайт  (в процесі розробки)
Посилання на Kickstarter відео
А це команда розробників