Науково-практичний конференція (семінар) з міжнародною участю ім. проф. І.В. Недіна «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ І НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ"

VIІІ науково-практичного семінару з міжнародною участю «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ І НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» (Недінські читання)

VІIІ науково-практичний семінар з міжнародною участю ім. проф. І.В. Недіна «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ І НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»
21-22 жовтня 2016 року. (сайт семинару nedin-seminar.kpi.ua)

Щорічний науково-практичний семінар з міжнародною участю
«ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ І НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»
«Недінські читання»
відбувся
21-22 жовтня 2016
Місце проведення
м. Київ НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Зал № 2 науково-технічної бібліотеки (НТБ) ім. Г.І. Денисенка НТУУ «КПІ», м. Київ, метро «Політехнічний інститут», проспект Перемоги, 37.
З питань організації: звертатися
Тел +38 (097) 627 24 25
 Караєва Наталія Веніамінівна

Программа семінару