Новини

XI Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

22-24.10.2019 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться XI Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» за підтримки та участі #МОН України, #НАПН України.

Запрошуємо учнів старших класів, батьків, вчителів відвідати павільйон #НАУ. Представники університету презентуватимуть освітні програми, особливості навчання в університеті, освітню, наукову, міжнародну діяльність, навчання на англомовному проекті та кафедрі військової підготовки, підготовку до #ЗНО для вступу на  #ОС_бакалавра та  #ОС_магістра, профорієнтаційні проекти (заходи) для абітурієнтів тощо.

У межах виставки 24 жовтня науковці НАУ запрошують усіх бажаючих відвідати: 

майстер-клас: «Кіберкриміналістика: сучасні технології» (10.00 -10.50, зал № 3, ауд. 27а); 

тренінг: «Сім навичок високоефективних людей» (11.00 – 11.50, зал № 3, ауд. 27а).

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений у активізації інноваційної діяльності, інтенсифікації співпраці з європейськими колегами, упровадженні й поширенні інноваційних розробок, співпраці над спільними проектами, а також старшокласників, абітурієнтів, студентів і їх батьків, яким необхідно отримати консультації від фахівців щодо освітніх послуг і можливостей навчання в Національному авіаційному університеті.

Задля підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників роботу виставки супроводжуватиме змістовна тематична програма, зокрема, відбудуться 90 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів, панельних дискусій, воркшопів тощо.

✅Програма роботи на офіційному сайті виставки за посиланням: https://vsvit.us9.list-manage.com/track/click…

✅Час роботи виставки:
22та23 жовтня – 10:00-18:00,
24 жовтня – 10:00 -14:00.

✅Виставка відбудеться за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13 (ст. метро «Арсенальна»).

✅Вхід безкоштовний.