Грантовая поддержка мобильности студентов в рамках проекта ЕС Горизонт-2020

Cостоялся научно-методический семинар на тему «Грантовая поддержка мобильности студентов в рамках проекта ЕС «Горизонт-2020»

VIІ науково-практичний семінар з міжнародною участю ім. проф. І.В. Недіна

VІI науково-практичний семінар з міжнародною участю ім. проф. І.В. Недіна «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ І НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ» 21-22 жовтня 2015 року. (сайт семінару nedin-seminar.kpi.ua)

Объявляется набор в клуб медиаменеджмента

На кафедрі АПЕПС організовується студентський клуб медіаменеджементу.

Поспішайте отримати безкоштовну перепустку до басейну через Профком

ВИДАЧА ПОСВІДЧЕНЬ на безкоштовне відвідування басейну для студентів і аспірантів НТУУ "КПІ" буде проходити 2 та 3 лютого, в Профкомі студентів (8 кабінет) з 17.00 до 18.30.

Відновлено доступ до російських дисертацій

З 2 лютого 2015 р. відновлено доступ до Електронної бібліотеки дисертацій Російської державної бібліотеки (ЕБД РДБ).

Анонс XIІІ-ої міжнародної науково-практичної конференції аспірантів, магістрантів, студентів "Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики"

Поспішайте прийняти участь у XIІІ міжнародній науково-практичній конференції аспірантів, магістрантів, студентів "Сучасні проблеми наукового забезпечення енергетики".

Відповідно до міжнародного проекту TEMPUS-IEMAST проводиться анкетування студентів

Шановні спеціалісти та магістри! В рамках виконання міжнародного проекту «TEMPUS- IEMAST» проводиться анонімне анкетування оцінки якості підготовки фахівців. Велике прохання терміново заповнити анкету в паперовому вигляді і одному з представників групи віднести в кім. 500 (доц. Караєвій Н.В. – тел. для контакту 0976272425). Підкреслюємо, що ПІБ та підпис не вказується.

Стипендія імені Аніти Борг для дівчат-програмістів

к.е.н., доц. Караєва, Н.В.
8 грудня 2014 року о 16:00 в Аудиторії 102 7-го корпусу КПI відбудеться презентація cтипендії ім. Аніти Борг від Google для дівчат - студенток та аспіранток в галузі ІТ.